Par mums

Par uzņēmumu

SIA "Lakalme" dibināta 1998. gadā. Mūsu profesionālās darbības joma ir vides infrastruktūras projektu realizēšana. Mūsu augsti kvalificētajiem un profesionālajiem speciālistiem ir ilgstoša pieredze ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu inženiertehnisko risinājumu projektu izstrādē. Pēdējos gados arī sadzīves un bīstamo atkritumu apsaimniekošanas projektu izstrādē. Mums ir plaša pieredze projekta vadības pakalpojumu nodrošināšanā no projekta idejas līdz tā pilnīgai realizācijai un vairāku gadu pieredze darbībai starptautiskos projektos ar ārvalstu finansējuma piesaisti.

Katram klientam mēs nodrošinām individuālu un viņa vēlmēm atbilstošu pasūtījuma izpildi, nepārtraukti pilnveidojot mūsu piedāvātos pakalpojumu veidus, veicot darbus tikai ar augstākās kvalitātes izejmateriāliem un veidojot partnerattiecības tikai ar atzītiem piegādātājiem un apakšuzņēmējiem.

Pilnīga, precīza un savlaicīga klientu prasību izpilde, konceptuāla risinājuma piedāvāšana, izvērtējot klienta vajadzības, darbinieku profesionalitāte, apmierinātība un lojalitāte ir mūsu uzņēmuma pamatvērtības.

Mūsu mērķis ir saglabāt vadošās pozīcijas vides infrastruktūras projektēšanas, inženiertehnoloģisko risinājumu, konsultāciju, kā arī vides projektu īstenošanas un uzraudzības sfērā Latvijas tirgū un ārvalstīs.