Par mums

Mēs atbalstām

 

 

Sporta biedrībā "Koka roka" ir apvienojušies stiprākie Latvijas armrestlinga sportisti. Pasaules čempiona, Jāņa Amoliņa, vadībā tiek organizēti jauniešu, invalīdu sportistu treniņi un, protams, arī augstas klases sportistu metodiska fiziskā un tehniskā sagatavošana. Kopš 2009. gada SIA "Lakalme" palīdz realizēt mūsu mērķus, sniedzot neatsveramu atbalstu, Latvijas sportistu uzvarām lielākajos Pasaules un Eiropas armrestlinga pasākumos.

Paldies par sadarbību, cīņā par jauniem kopīgiem sasniegumiem un uzvarām,

Jānis Amoliņš.


 

Jau kopš 2004.gada SIA "Lakalme" atbalsta autosportu un palīdz realizēt autosportista Oskara Laivenieka sapni autosportā, esot viņa viens no galvenajiem sponsoriem.
Sākumā SIA "Lakalme" atbalsts palīdzēja pilotam sasniegt autošosejas virsotnes gan Latvijā un Baltijā, gan arī Skandināvijas mērogā, bet kopš 2009.gada otrās puses sapņa piepildījums turpinās citā autosporta disciplīnā - rallijā.

2008.gadā Oskars Laivenieks ar mērķtiecīgu darbu, uzticīgiem atbalstītājiem un radošu pieeju, izveidoja RECTOR RACING komandu, kuras viens no galvenajiem sponsoriem ir SIA "Lakalme", kas vienmēr ir atbalstījusi, ticējusi mērķim un uzvarai.

RECTOR RACING komanda šobrīd piedalās Latvijas Rallija čempionātā, kā arī veido un atbalsta dažādus sociālus projektus.